Felix Kot Sensation Jellies Wiejskie smaki Mokra Karma (galaretka) 24x85g

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • 217
  • Producent: Felix
  • Kod producenta: 7613039916148
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 45,00 zł

Pełnoporcjowa karma mokra w galaretce przeznaczona dla kotów dorosłych wszystkich ras. W opakowaniu znajdują się 4 różne smaki.

Pełnoporcjowa karma mokra w galaretce przeznaczona kotów dorosłych wszystkich ras. W opakowaniu znajdują się 4 różne smaki.

Białko 11.5%
Tłuszcz 2.5%
Sole mineralne
2.5%
Włókno surowe 0.05%
Wilgotność
82.0%

SKŁAD KARMY FELIX SENSATION WIEJSKIE SMAKI

wołowina z pomidorami: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (14%, w tym wołowina 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, warzywa (odwodniony pomidor 0,9%, odpowiada 11% pomidora w galaretce), minerały, cukry
kurczak z marchewką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (14%, w tym kurczak 8%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, warzywa (odwodniona marchew 0,7%, odpowiada 8,5% marchwi w galaretce), minerały, cukry
kaczka ze szpinakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (14%, w tym kaczka 4%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, minerały, cukry, warzywa (odwodniony szpinak 0,3%, odpowiada 4% szpinaku w galaretce)
jagnięcina z dziczyzną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (14%, w tym jagnięcina 4%, dziczyzna 1%), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, minerały, cukry

OPIS KARMY MOKREJ DLA KOTÓW DOROSŁYCH

Felix Sensation jest idealna dla kotów dorosłych wszystkich ras. Opracowana w ten sposób, aby dostarczyć kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze potrzebne do zdrowego funkcjonowania.

Mokra karma Felix to pyszne, delikatne mięsne kawałeczki zanurzone w soczystej galaretce. Każda receptura została wzbogacona o kwasy tłuszczowe Omega-6 i zawiera właściwą kombinację zbilansowanych składników mineralnych i witamin zaspokajające w 100% dzienne potrzeby czworonoga. Kombinacja pysznych smaków i aromatów zapewniają, że kot oszaleje na punkcie karmy Felix.

W opakowaniu znajduje się 24 saszetek:
6x85g z wołowiną w galaretce z pomidorami
6x85g z kurczakiem w galaretce z marchewką
6x85g z kaczką w galaretce ze szpinakiem
6x85g z jagnięciną w galaretce o smaku dziczyzny

DAWKOWANIE KARMY MOKREJ FELIX DLA KOTÓW

Waga kota Dzienna dawka
4 kg 2 saszetki