Chaba Fashion Smycz taśma rozm. 25mm/130cm kolor karmelowy WYPRZEDAŻ

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chaba
  • Kod producenta: 5905133645928
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 23,80 zł

Smycz - taśma z wytrzymałej taśmy polipropylenowej w kolorze karmelowym w unikatowy wzór o szerokości 25 mm i długości 130cm.

Smycz - taśma z wytrzymałej taśmy polipropylenowej w kolorze karmelowym w unikatowy wzór o szerokości 25 mm i długości 130cm.

Szerokość 2.5cm
Długość
130cm
Kolor Karmelowy
Linia Fashion
Producent
Chaba

TWORZYWO WYKONANIA SMYCZY CHABA FASHION

taśma polipropylenowa

OPIS SMYCZY - TAŚMY CHABA

Smycz - taśma od firmy Chaba to klasyczna, pojedyncza taśma, zakończona z jednej strony karabińczykiem, zaś z drugiej - standardowym uchwytem. Połączenie prostolinijności z elegancją oraz niespotykanym wzornictwem sprawia, że smycz wyróżnia się na tle innych.

Smycz została wykonana z wysokiej jakości, taśmy polipropylenowej. Materiał ten charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną, odporny jest on na szarpanie czy ciągnięcie nawet z duża siłą. Materiał został wzmocniony atestowanymi nićmi rymarskimi. Uchwyt dobrze leży w dłoni i nie powoduje otarć w przypadku nagłego szarpnięcia.

Wytrzymałość na rozerwanie wynosi: 500daN (dekaniuton).

Produkt przy uchwycie posiada metalowe kółeczko do którego możemy przypiąć pojemniczek na woreczki, czy smakołyki psa. Karabińczyk do przypięcie smyczy do obroży/szelek został wykonany ze stali nierdzewnej.

Konstrukcja składająca się z samych najwyższej jakości atestowanych materiałów wyposażonych w niezbędne certyfikaty zapewniają długowieczność produktu.

Produkt wykonany od początku do końca w Polsce.