Chaba Fashion Obroża regulowana rozm. 25mm/36-56cm kolor brązowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Chaba
  • Kod producenta: 5905133646055
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 23,00 zł

Wysokiej jakości obroża w designerski wzór przeznaczona dla psów. Wykonana z taśmy nylonowej o regulowanej długości od 36 do 56 cm.

Wysokiej jakości obroża w designerski wzór przeznaczona dla psów. Wykonana z taśmy nylonowej o regulowanej długości od 36 do 56 cm.

Szerokość 2.5cm
Długość
36-56cm
Kolor Brązowy
Linia Fashion
Producent
Chaba

TWORZYWO WYKONANIA OBROŻY CHABA FASHION

taśma polipropylenowa

OPIS OBROŻY CHABA DLA PSÓW

Obroża Fashion od firmy Chaba została stworzona dla miłośników aktywnego życia oraz stylu. Wyjątkowo rzadko spotykany wzór i kolorystyka wyróżnia obrożę na tle innych.

Obroża została wykonana z wysokiej jakości taśmy polipropylenowej, która posiada certyfikat jakości taśm tkanych. Materiał został wzmocniony atestowanymi nićmi rymarskimi. Materiał odporny jest na warunki atmosferyczne - może być wykorzystywana podczas spacerów w każdej pogodzie. Obroża jest bardzo miękka dzięki czemu dostosowuje się do ciała psa oraz nie powoduje podrażnień.

Wytrzymałość na rozerwanie wynosi: 900daN (dekaniuton).

Sprzączka wykonana z wytrzymałego i odpornego na gwałtowne szarpnięcia plastiku zapewnia regulację długości obroży, nawet w okresie wzrostu psa. Plastikowe zapięcie sprawia, że bez większego problemu możemy zakładać i zdejmować obróżkę z szyi psa. Produkt posiada również metalowe półkółeczko, do którego możemy dopiąć smycz. Metalowe elementy zostały pokryte niklową powłoką, co zapobiega korodowaniu.

Konstrukcja składająca się z samych najwyższej jakości atestowanych materiałów wyposażonych w niezbędne certyfikaty zapewniają długowieczność produktu.

Produkt wykonany od początku do końca w Polsce.