Brit Premium Cat Adult Sterilised 8kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Brit Premium Kot
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 76,00 zł
Doskonale zbilansowana karma z dodatkiem kurczaka dla kotów dorosłych po sterylizacji.
Białko
34,0%
 
Tłuszcz 12,0%  
Włókno 3,5%
 
Popiół
8,5%  
Tauryna
2000 mg  
L-karnityna 200 mg
 
Witamina A
20000 IU
 
Składniki główne
Kurczak 32% (mączka mięsna z kurczaka 17%, suszony kurczak 15%), ryż, hydrolizowane białko drobiowe 8%, tłuszcz drobiowy (konserwowany tokoferolami), kukurydza, wysłodki buraczane suszone, sos z wątroby drobiowej 4%, olej z łososia 1%  
Składniki dodatkowe
Suszone drożdże piwne, suszony mnisze, mannooligosacharydy, fruktooligosacharydy, wyciąg z Yucci Schidigera, wyciąz z owoców i ziół  
Karma dla dorosłych kotów po kastracji.

Doskonała formuła karmy na bazie mięsa oraz wątróbki z kurczaka dla kotów sterylizowanych i kastrowanych.
 
Karmy dla kotów Brit produkowane są z naturalnych składników, dzięki czemu zwierzęta nie są narażone na nietolerancję pokarmową i reakcje alergiczne. Przyjmując tę karmę, Twój pupil otrzyma wszelkie niezbędne elementy do prawidłowego funkcjonowania organizmu i zachowa doskonałą kondycję. Dobroczynny wpływ karmy Brit zauważysz po lśniącej sierści, zębach bez osadu, a przede wszystkim po radosnym i pełnym energii kocim przyjacielu.

Wysoka przyswajalność.
Dzięki surowcom najwyższej jakości oraz odpowiednim proporcjom składników odżywczych karma reguluje proces trawienia i jest bardzo dobrze przyswajalna.

Witalność.
Zastosowanie mięsa i przetworów drobiowych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, dostarcza niezbędnej energii i pozwala zachować zdrowie i dobrą kondycję.

Dobra kondycja.
Dzięki dodatkowi tauryny, kompleksu witamin oraz zestawu niezbędnych pierwiastków, kot zachowuje bardzo dobrą kondycję. Chronione jest również jego serce oraz wzrok.

Ochrona dróg moczowych.
Zbilansowany dodatek minerałów doskonale wpływa na ochronę dróg moczowych i przeciwdziała powstawaniu kamieni w pęcherzu.