Brit Care Grain-Free Puppy Salmon&Potato Sucha Karma z łososiem 2x12kg DWU-PAK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Brit Care Pies
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 294,00 zł
Hypoalergiczna karma z łososiem (35%) dla szczeniąt wszystkich ras od 4 tygodnia życia.
Białko
30.0%
 
Tłuszcz
18.0%
 
Sole mineralne
7.7%
 
Włókno
2.5%
 
Wapń
1.8%
 
Fosfor
1.0%
 
Energia metaboliczna
3890kcal/kg
 
Składniki główne Suszony łosoś (35%), ziemniaki (28%), białko łososia (15%), tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia (3%), jabłka
 
Składniki dodatkowe Naturalne aromaty, drożdże browarniane, hydrolizat muszli skorupiaków (źródło glukozaminy, 320mg/kg), ekstrakt z chrząstki (źródło chondroityny, 190mg/kg), mannooligosacharydy, zioła i owoce, fruktooligosacharydy, Jukka Schidigera, inulina, ostropest plamisty
 

Hypoalergiczna karma dla szczeniąt i młodych psów wszystkich ras w wieku od 4 tygodni do 12 miesiąca życia.

Brit Care Puppy - jest dobrze zbilansowaną i wysoce przyswajalną karmą super premium uwzględniającą specyficzne zapotrzebowanie szczeniaków w okresie odstawienia od mleka matki.


Właściwy rozwój kośćca i zębów.

Zbilansowany stosunek wapnia i fosforu co umożliwia prawidłowy wzrost i rozwój kości. Dodatek glukozaminy i chondroityny działa profilaktycznie i zapobiega problemom ze stawami w okresie wzrostu.


Zdolność uczenia się, wspomaganie mózgu.
Kwasy EPA i DHA pomaga rozwijać zdrowy status mózgu, systemu nerwowego i narządu zmysłu.

Wysokie wykorzystanie białek.
Zbilansowane aminokwasy (idealna koncepcja białka) pozwala na wysokie wykorzystanie lekkostrawnych białek do budowy tkanek ciała.

Ochrona jelit i wątroby.
Ekstrakt z Jukki ochrania jelita i wątrobę przed szkodliwym wpływem amoniaku oraz zapobiega rozpadowi hemoglobiny. Optymalne wykorzystanie substancji odżywczych w karmie powoduje mniejsze obciążenie dla organizmu, jelit i żołądka.

Tabela żywienia: