Bozita Naturals Flavour Plus 12+1.8kg GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bozita
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 117,00 zł
Wyśmienita karma z reniferem i kurczakiem, idealna dla psów wybrednych.
Białko
23.0%
 
Tłuszcz
12.0%
 
Włókno
2.5%
 
Sole mineralne
6.2%
 
Omega 3
0.3%
 
Omega 6
2.0%
 
Wilgotność
10.0%
 
Składniki główne
Pszenica, kurczak (w tym świeży kurczak 4%), mączka mięsno-kostna, tłuszcz kostny, świeże mięso renifera (4%)
 
Składniki dodatkowe
Kiełki kukurydzy, kurczak hydrolizowany, suszona pulpa buraczana, mączka mięsna wieprzowa, minerały, hemoglobina, inulina z cykorii (0,63%), ziarna lnu, drożdże
 

Dobrze zbilansowana receptura dla wybrednych, dorosłych psów wszystkich ras.

Skład karmy Bozita Naturals Flavour Plus został dopasowany do potrzeb żywieniowych dorosłych psów wszystkich ras, które prowadzą umiarkowanie aktywny tryb życia. Karma dostarcza wszystkich substancji żywieniowych, które odpowiadają za dobre samopoczucie Twojego psa. Świeże mięso renifera w połączeniu ze smacznym kurczakiem zapewnia intensywny smak, który zadowoli nawet wybredne psy.


Naturalne składniki
.
Karma w swoim składzie zawiera świeżo przygotowane mięso renifera oraz szwedzkiego kurczaka, odpowiednio dobrane dla wybrednych psów.


Zdrowie układu pokarmowego.
Błonnik FOS wspomaga prawidłowe działanie układu pokarmowego. Dzięki niemu minimalizujemy ryzyko zaparć i biegunek. Błonnik rozcieńcza, wiąże i usuwa substancje toksyczne i rakotwórcze z pożywienia, stymuluje ruchy robaczkowe jelit i przyspiesza przechodzenie pokarmu przez przewód pokarmowy.

Szwedzka receptura.
Naturalna, świeża i ekstra-smaczna karma Bozita Naturals zawdzięcza swoje walory składnikom pochodzącym z naturalnych szwedzkich gospodarstw, które kierują się szacunkiem do człowieka, zwierząt i środowiska. Właśnie z tego powodu w składzie nie ma żadnych zbędnych dodatków - wszystko jest w 100% naturalne, a jakość składników podlega regularnym kontrolom. Wszystkie te czynniki są gwarancją, że Twój pies otrzyma wysokowartościowe, pewne i smaczne posiłki bez antybiotyków.

Tabela żywienia: