Bosch Adult Sensitive Sucha Karma 15kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bosch
  • Kod producenta: 4015598013727
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 146,00 zł

Unikalna receptura z jagnięciną przeznaczona dla psów dorosłych z wrażliwym układem pokarmowym lub z tendencją do alergii skórnych.

Unikalna receptura z jagnięciną przeznaczona dla psów dorosłych z wrażliwym układem pokarmowym lub z tendencją do alergii skórnych.

Białko 22.5%
Tłuszcz 14.0%
Sole mineralne 7.0%
Włókno surowe 2.5%
Wapń 1.4%

SKŁAD KARMY BOSCH ADULT SENSITIVE

Ryż (37,5%), mączka jagnięca (20%), ziemniak (odwodniony), tłuszcz zwierzęcy, wysłodki buraczane (cukier usunięty), białko ryżowe, białko ziemniaczane, siemię lniane, hydrolizowane białko, groch, drożdże (odwodnione, 0,1% mannanu oligosacharydy, 0,06% β-glukany), olej rybny, włókna celulozowe, chlorek sodu, chlorek potasu, ekstrakt z omułka zielonowargiego (0,1%), cykoria (suszona).

OPIS KARMY DLA DOROSŁEGO PSA

Skład karmy Bosch Adult Sensitive został opracowany uwzględniając codzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze przez dorosłe psy narażone na alergie skórne lub z wrażliwym przewodem pokarmowym. Wykluczenie ze składu karmy pszenicy sprawia, że Bosch Sensitive jest idealnym rozwiązaniem dla psów mających alergie na gluten. Zawarta w karmie cykoria działa prebiotycznie zapobiegając rozprzestrzenianiu się patologicznych bakterii w jelitach, a siemię lniane łagodzi symptomy alergii.

Receptura karmy z dodatkiem mączki z jagnięciny sprawia, że karma jest lekkostrawnym posiłkiem nie obciążającym żołądka. Ponadto zawarty kompleks witamin oraz mannanów i beta glukanów korzystnie wpływa na proces trawienia, stabilizuje florę jelitową oraz wzmacnia układ odpornościowy.

Skład karmy Bosch został wzbogacony w ekstrakt z omułka zielonego, który poprawia elastyczność chrząstki stawowej oraz stymuluje jej odnowę, a naturalne przeciwutleniacze chronią organizm przed wolnymi rodnikami. Karma przyczynia się również do utrzymania zdrowej skóry i lśniącej sierści dzięki zawartym tłuszczom Omega.

DAWKOWANIE KARMY BOSCH DLA DOROSŁYCH PSÓW