Bosch Adult Maxi Sucha Karma 15kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bosch
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 116,00 zł
Chroniąca stawy karma z drobiem dla psów dorosłych, dużych ras, o normalnej aktywności.
Białko  21,5%  
Tłuszcz 12,0%  
Włókno surowe
2,5%  
Popiół surowy
5,8%  
Wapń
1,15%
 
Fosfor 0,9%  
Witamina A 12000 j.m.  
Sadniki główne
Sproszkowane mięso drobiowe (20%), Sproszkowane mięso drobiowe (20 %), jęczmień, kukurydza, proso, tłuszcze zwierzęce, ryż, pulpa buraczana (bez cukru), sproszkowane mięso, hydrolizowane białko, sproszkowane ryby,  
Składniki dodatkowe

Groch, suszone drożdże piwne (0,1 % mannooligosacharydy, 0,06 % β-glukan), chlorek sodu, chlorek potasu, ekstrakt z omułka zielonowargowego (0,1 %), cykoria (suszona).

 

Opakowania zastosowane przez producenta karmy Bosch są słabej jakości i mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu.

Pełnoporcjowa karma z drobiem dla dorosłych psów ras dużych o normalnej aktywności.
 
Utrzymanie świetnej kondycji przez długi czas.
Bosch Adult Maxi jest karmą dostosowaną do potrzeb psów dorosłych dużych i bardzo dużych ras. Doskonale zbilansowany skład i wysoka smakowitość sprawiają, że każdy posiłek jest dla naszego pupila dużą radością, a jednocześnie dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zawartość białek i energii została tak dobrana, aby w połączeniu z zawartymi w karmie ekstraktami z muszli małży zapobiegać nadwadze i działać ochronnie na stawy.

Ze względu na wykluczenie pszenicy, karma jest odpowiednia dla psów z nietolerancją glutenu. Używana jest za to kombinacja łatwo przyswajalnych węglowodanów. Zastąpienie zbóż zawierających gluten prosem i ryżem jako źródeł łatwo przyswajalnych węglowodanów.

Dobre trawienie.

Zbalansowana zawartość różnych rozpuszczalnych składników balastowych, zawartych w karmie stymulują rozwój mikroflory jelitowej psa i zapewniają odpowiednie trawienie. Natomiast wyselekcjonowane składniki, które podlegają nowoczesnej i delikatnej obróbce, są lekkostrawne i usprawniają formowanie odpowiedniego stolca. Zawarte w karimie witaminy E i selen to ważne przeciwutleniacze znajdujące się w komórkach ciała, które chronią przed szkodliwym działaniem produktów przemiany materii. Wzbogacona w kompleks immunologiczny karma zawiera szczepy drożdży Saccharomyces cerevisiae, znane także jako "drożdże piwne", które są szczególnie bogate w mannany i glukany wpływając korzystnie na florę jelitową, ale także układ odpornościowy.

Koncentracja energii.

Proporcja tłuszczu została tak dostosowana, aby nawet przy niewielkich dawkach pokarmu dostarczyć niezbędnych wartości odżywczych, nie obciążając przy tym systemu trawiennego.

Ochrona stawów.

Dodatek omułka zielonowargowego dba o zdrowie psich stawów i kondycję chrząstki stawowej, a zawarty ekstrakt z zielonej małży: źródło chondroityny i glukozaminy, wzmacnia stawy i chrząstkę.

Specjalnie opracowany krokiet.

Kształt i rozmiar krokietów jest specjalnie opracowany i dostosowany do uzębienia największych psów.

Tabela żywienia: