Beaphar FIPROtec Spot-on na kleszcze krople dla psa 10-20kg (1 pipeta)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beaphar
  • Kod producenta: 8711231155125
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 17,00 zł
Krople dla psów o wadze 10-20kg do zwalczania inwazji pcheł i kleszczy.
Producent
Beaphar
 
Przeznaczenie
Produkt przeciwpchelny, przeciwkleszczowy.
 
Czas działania
5 tygodni
 
Dawkowanie
1 pipeta (fipronil 134,0mg)  
Opakowanie
1 sztuka  
Preparat dla psów średnich ras przeznaczony do zwalczania inwazji pcheł i kleszczy.

FIPROtec - krople spot-on zawierające fipronil. Doskonała ochrona dla psów i kotów przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze. Wyjątkowo łatwa aplikacja zapewniająca długotrwałą ochronę.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się u zwierząt uwielbiających letnie zabawy w wodzie i u zwierząt wymagających regularnych kąpieli, gdyż jego substancja czynna, którą jest fipronil, nie rozpuszcza się w wodzie.

Po jednorazowej aplikacji, zabija wszystkie pchły, które są na kocie i chroni przed inwazją kolejnych osobników przez okres 5 tygodni
. Fiprotec, przy regularnie powtarzanych aplikacjach, stanowi element skutecznej terapii alergicznego pchlego zapaleni skóry, o ile zostało ono wcześniej zdiagnozowane przez lek. wet.

Czas trwania przeciwko inwazji pcheł wynosi 5 tygodni. Produkt zabezpiecza przed inwazją nowych kleszczy u psów od 7 do 28 dnia po aplikacji. Nie wykazano skuteczności działania produktu przeciwko kleszczom obecnym na skórze w chwili jego aplikacji.

Stosowanie u zwierząt ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii.
Przed każdym użyciem należy przeczytać treść umieszczoną wewnątrz opakowania.

Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)
W przypadku zakupu produktu na fakturę Vat, zgodnie z przepisami odnośnie obrotu produktami leczniczymi, na fakturze Vat będzie widniała informacja "Produkt OTC nie przeznaczony do dalszej odsprzedaży