Dronspot Krople na robaki i pasożyty dla kota o wadze 2.5-5kg (2 pipety)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bayer
  • Kod producenta: 5909991409036
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 57,00 zł
Roztwór do nakrapiania zwalczający tasiemce i nicie, przeznaczony dla średnich kotów (2.5-5kg). Opakowanie zawiera 2 pipety.

Roztwór do nakrapiania zwalczający tasiemce i nicie, przeznaczony dla średnich kotów (2.5-5kg). Opakowanie zawiera 2 pipety.

Działanie
Nicienie, tasiemce
Opakowanie
2 pipety - 0.70ml każda
Rodzaj Płyn
Przeznaczenie
Dla średnich kotów (2.5-5kg)
Producent
Vetoquinol

SUBSTANCJE CZYNNE W DRONSPOT DLA ŚREDNICH KOTÓW

czynne: emodepsyd - 15mg, prazykwantel - 60mg
pomocnicze: butylohydroksyanizol (E320) - 3,78mg

OPIS DRONSPOT DLA KOTÓW

Krople Dronspot to pierwszy na rynku produkt do zwalczania inwazji nicieni i tasiemców z przewodu pokarmowego w formie kropel do podania na skórę zwierzęcia. Jest idealnym rozwiązaniem dla kotów nie lubiących połykania tabletek.

Wskazania do stosowania: leczenie mieszanych inwazji pasożytniczych u kotów spowodowanych przez tasiemce i nicienie

Przeciwwskazania do stosowania: kocięta poniżej 8 tygodni lub ważących poniżej 0.5kg, nadwrażliwość na substancje czynne lub pomocnicze

Okres pomiędzy kolejnymi zabiegami wynosi 3 miesiące.

Przechowywać w opakowaniu oryginalnym w celu ochrony przed światłem i wilgocią, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Należy przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 25°C.

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

>> W przypadku zakupu produktu na fakturę Vat, zgodnie z przepisami odnośnie obrotu produktami leczniczymi, na fakturze Vat będzie widniała informacja "Produkt OTC nie przeznaczony do dalszej odsprzedaży".

ZALECENIA PRAWIDŁOWEGO PODANIA KROPLI DRONSPOT

Przed zastosowaniem należy dokładnie zważyć kota, aby dobrać dla niego właściwą wielkość pipety. Zalecana minimalna dawka to 3mg emodepsydu/kg masy ciała oraz 12mg prazykwantelu/kg masy ciała, co odpowiada 0.14 ml produktu.

Mycie przy pomocy szamponu lub zanurzenie zwierzęcia zwierzęcia w wodzie tuż po naniesieniu produktu może znacznie ograniczyć jego skuteczność. Dlatego leczonych zwierząt nie należy kąpać do czasu póki produkt nie wyschnie.