Arion Original Cat Sterilised 33/12 Salmon Sucha Karma z łososiem 7.5kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arion Kot
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 112,00 zł
Karma stworzona dla kotów po sterylizacji, z łososiem.
Białko 33,0%  
Tłuszcz 12,5%  
Włókno surowe 2,5%  
Popiół 7,7%  
Wapń 1,45%  
Fosfor 1,15%  
Energia metaboliczna
3500 Kcal/kg
 
Składniki główne
Łosoś (40%), ryż, mączka mięsna z kurczaka, mąka ziemniaczana, groszek zielony, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, białko ryżowe, hydrolizat z wątróbek kurzych, odwodnione białko mięsne, chlorek sodu, drożdże piekarnicze, celuloza oczyszczona, oczyszczony olej rybny
 
Składniki dodatkowe
Wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS, ekstrakty roślinne
 
Pełnowartościowa karma dla kotów po sterylizacji (z łososiem).

Sterylizacja kota ma liczne zalety. Oprócz wyeliminowania niepożądanych zachowań i niechcianego potomstwa, zapewnia także ochronę przed licznymi nowotworami i zakażeniami układu rozrodczego.

Po zabiegu zmieniają się potrzeby żywieniowe kota: występuje mniejsze zapotrzebowanie na energię (mniejszy poziom aktywności), ale z drugiej strony daje się zauważyć zwiększony apetyt i skłonność do przejadania się.

Karma łączy w sobie właściwy poziom energii z białek wysokiej jakości z należycie wyważoną ilością włókna, idealnie dla kotów sterylizowanych.

Dodatek znaczącej ilości l-karnityny wspiera metabolizm tłuszczów i pomaga zachować idealną wagę. Włókna wywołują poczucie sytości, regulują pasaż jelitowy jednocześnie eliminując kule włosowe z przewodu pokarmowego.

Dzięki karmie kot unika uczucia ustawicznego głodu, choć otrzymuje zmniejszoną ilość kalorii.

Kontrolowany poziom magnezu w moczu zmniejsza ryzyko powstawania kamieni moczowych i wspiera należytą kondycję przewodu moczowego.

Skład karmy ARION Original Sterilized 33/12 wzbogacony jest o chondroitynę i glukozaminę, co ułatwia utrzymanie elastycznych i mocnych stawów, oraz zmniejsza ryzyko mechanicznego ich uszkodzenia wskutek nadwagi.
 
Tabela żywienia: