Arion Original Cat Sterilised 33/12 Salmon 7.5kg

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arion Kot
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 109,00 zł
  Karma stworzona dla kotów po sterylizacji, z łososiem.
  Białko 33,0%  
  Tłuszcz 12,5%  
  Włókno surowe 2,5%  
  Popiół 7,7%  
  Wapń 1,45%  
  Fosfor 1,15%  
  Energia metaboliczna
  3500 Kcal/kg
   
  Składniki główne
  Łosoś (40%), ryż, mączka mięsna z kurczaka, mąka ziemniaczana, groszek zielony, oczyszczony tłuszcz z kurczaka, białko ryżowe, hydrolizat z wątróbek kurzych, odwodnione białko mięsne, chlorek sodu, drożdże piekarnicze, celuloza oczyszczona, oczyszczony olej rybny
   
  Składniki dodatkowe
  Wyciąg z drożdży piekarniczych, MOS, FOS, ekstrakty roślinne
   
  Pełnowartościowa karma dla kotów po sterylizacji (z łososiem).

  Sterylizacja kota ma liczne zalety. Oprócz wyeliminowania niepożądanych zachowań i niechcianego potomstwa, zapewnia także ochronę przed licznymi nowotworami i zakażeniami układu rozrodczego.

  Po zabiegu zmieniają się potrzeby żywieniowe kota: występuje mniejsze zapotrzebowanie na energię (mniejszy poziom aktywności), ale z drugiej strony daje się zauważyć zwiększony apetyt i skłonność do przejadania się.

  Karma łączy w sobie właściwy poziom energii z białek wysokiej jakości z należycie wyważoną ilością włókna, idealnie dla kotów sterylizowanych.

  Dodatek znaczącej ilości l-karnityny wspiera metabolizm tłuszczów i pomaga zachować idealną wagę. Włókna wywołują poczucie sytości, regulują pasaż jelitowy jednocześnie eliminując kule włosowe z przewodu pokarmowego.

  Dzięki karmie kot unika uczucia ustawicznego głodu, choć otrzymuje zmniejszoną ilość kalorii.

  Kontrolowany poziom magnezu w moczu zmniejsza ryzyko powstawania kamieni moczowych i wspiera należytą kondycję przewodu moczowego.

  Skład karmy ARION Original Sterilized 33/12 wzbogacony jest o chondroitynę i glukozaminę, co ułatwia utrzymanie elastycznych i mocnych stawów, oraz zmniejsza ryzyko mechanicznego ich uszkodzenia wskutek nadwagi.
   
  Tabela żywienia: