Arion Original Cat Sensible 32/19 Salmon Sucha Karma z łososiem 7.5kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arion Kot
  • Kod producenta: 5414970058636
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 112,00 zł

Karma z łososiem dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym. Unikalny skład wspomaga florę bakteryjną jelit.

Karma z kurczakiem i łososiem dla dorosłych kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym. Unikalny skład wspomaga florę bakteryjną jelit.

Białko 32.0%
Tłuszcz 19.0%
Sole mineralne 7.4%
Włókno surowe 1.8%
Wapń
1.45%

SKŁAD KARMY ARION ORIGINAL CAT SENSIBLE 32/19 SALMON

Mączka z kurczaka, mączka ziemniaczana, mączka z łososia, ryż, rafinowany tłuszcz z kurczaka, groch, drożdże, wysłodki buraczane, hydrolizowana wątroba z kurczaka, białko ryżowe, rafinowana celuloza, mączka z kryla antarktycznego, chlorek sodu, drożdże, rafinowany olej rybny, ekstrakty drożdżowe, MOS , FOS, ekstrakty roślinne (rozmaryn, winorośl, kurkuma, owoce cytrusowe, goździki)

OPIS KARMY DLA DOROSŁYCH KOTÓW

Arion Original Cat Sensible 32/19 to pokarm, który został specjalnie opracowany dla kotów dorosłych z wrażliwym układem trawiennym. Mieszanka składników i probiotyków zapewnia optymalną absorpcję składników odżywczych i zrównoważoną florę jelitową.

Fruktooligosacharydy zapobiegają problemom z kłębkami sierści gromadzącymi się w przewodzie pokarmowym. Natomiast FOS w połączeniu z MOS oraz Beta-glutenem wspomaga trawienie i dba o równowagę flory bakteryjnej w jelitach. Naturalne źródła włókna oraz różnorodne prebiotyki sprawiają, że karma jest dobrze przyswajalna. Dodatek krylu arktycznego to bogate źródło aminokwasów i witamin, które dbają o odporność kota oraz łagodzą stany zapalne skóry.

DAWKOWANIE KARMY ARION ORIGINAL DLA KOTÓW Z WRAŻLIWYM UKŁADEM POKARMOWYM