Arion Health & Care Sterilized Small Breed Sucha Karma 3kg [data ważności: 07.11. 2020]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arion Pies
  • Kod producenta: 5414970049788
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 53,00 zł

Karma lecznicza z kurczakiem dla psów małych ras po zabiegu sterylizacji pomagająca w utrzymaniu prawidłowej masy ciała psa.

Karma lecznicza z kurczakiem dla psów małych ras po zabiegu sterylizacji pomagająca w utrzymaniu prawidłowej masy ciała psa.

Białko 30.0%
Tłuszcz 10.0%
Sole mineralne 6.1%
Włókno surowe 5.8%
Wapń
1.3%

SKŁAD KARMY ARION HEALTH & CARE STERILIZED SMALL BREED

Kukurydza, mączka z mięsa kurczaka (>18%, naturalne źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny), włókno oczyszczone, hydrolizat białka kurzego, wysłodki buraczane, tłuszcz zwierzęcy, mączka z łososia, jaja kurze suszone, drożdże, Psyllium nasiona, witamina A, witamina D3, witamina E, l-karnityna, betakaroten, żelazo, cynk, mangan, miedź, jod, selen

OPIS KARMY DLA PSA MAŁEJ RASY PO ZABIEGU STERYLIZACJI

Arion Health&Care Sterilized Small Breed jest idealna dla psów dorosłych małych ras po zabiegu sterylizacji. Karma została specjalnie opracowana, aby zaspokoić szczególne potrzeby żywieniowe wykastrowanych psów i pomóc ich właścicielom utrzymać optymalną wagę pupila.

Karma zawiera L-karnitynę, która odpowiada za spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, równocześnie nie naruszając tkanki mięśniowej. Większy poziom błonnika pokarmowego i białka powoduje, że psiak czuje się syty. Składniki zawarte w karmie dodatkowo utrzymują kwasowość moczu pod kontrolą, zmniejszając ryzyko tworzenia się kamieni nerkowych struwitu. Natomiast mieszanka przeciwutleniaczy zawartych w karmie zwalcza wolne rodniki.

Podawanie karmy nie wymaga specjalnego przygotowania i nie wymagane jest również dodawanie do karm podawanych wcześniej.

DAWKOWANIE KARMY ARION DLA DOROSŁYCH PSÓW MAŁYCH RAS PO ZABIEGU STERYLIZACJI