Arion Breeder Professional Bravo Croc 24/10 Sucha Karma 20kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arion Pies
  • Kod producenta: 5414970048101
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 99,00 zł

Karma przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras o normalnej aktywności fizycznej. Skład karmy zawiera 12% kurczaka.

Karma przeznaczona dla dorosłych psów wszystkich ras o normalnej aktywności fizycznej. Skład karmy zawiera 12% kurczaka.

Białko 24.0%
Tłuszcz 10.0%
Sole mineralne 7.0%
Włókno surowe 3.0%
Wapń
1.6%

SKŁAD KARMY ARION BREEDER PROFESSIONAL BRAVO CROC 24/10

Produkty warzywne (F.O.S.), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 12% kurczaka), zboża (min. 5% ryżu), oleje i tłuszcze (tłuszcz zwierzęcy, rafinowane oleje rybne), minerały, drożdże piwne, lecytyna, juka

OPIS KARMY DLA DOROSŁEGO PSA

Arion Breeder Professional Bravo Croc 24/10 jest idealna dla psów dorosłych wszystkich ras o normalnym poziomie aktywności na bazie kurczaka i ryżu. Połączenie starannie dobranych składników i doskonale zbilansowanych nienasyconych kwasów tłuszczowych sprawia, że karma jest smaczna i łatwo przyswajalna przez psy.

Kurczak z ryżem ułatwiają trawienie i sprzyjają redukcji ilości odchodów, a wyciąg z juki zmniejsza ich nieprzyjemną woń (zmniejsza poziom amoniaku i efektów rozpadu białek zawierających związki azotu, które pozostawiają nie przyjemny zapach). Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6 sprzyjają zachowaniu zdrowej skóry i sierści.

Karma nie wymaga przygotowania psa przed podaniem i nie musi być mieszana z innymi karmami.

DAWKOWANIE KARMY ARION PROFESSIONAL DLA DOROSŁYCH PSÓW