Aquael Pompa Fontannowa Aquajet PFN Plus 20000 nr 107974

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aquael
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 1 180,00 zł

potężna pompa do oczek wodnych o pojemmności powyżej 20 metrów sześciennych.

Producent Aquael
 
Typ Pompa fontannowa
 
Napięcie
230/50 V/Hz
 
Moc
300 W
 
Max. Wydahność
20 000 l/h
Max. wys. słupa wody
650 cm
 
Max. głębokość zanurzenia
300 cm
 
Wlot/Wylot
1 i 1/2 cala
 
Klasa wodoszczelności IPX8
Długość przewodu 10 m  

Pompa fontannowa Aquajet PFN Plus 20000 jest przeznaczona do pompowania i filtrowania wody w stawach ogrodowych, fontannach, kaskadach, oczkach wodnych i przydomowych basenach.

Aquael Pompa fontannowa PFN 20000 Plus to wydajna, energooszczędna pompa stawowa. W produkcie zastosowano nowoczesny silnik BLDC odznaczający się bardzo wysoką wydajnością oraz niezawodnością. Mechanizm zużywa 37% energii mniej od tradycyjnych pomp o analogicznej wydajności pozwalając zaoszczędzić na domowym budżecie użytkownika oraz chronić środowisko naturalne.

Dodatkową zaletą pompy jest płynne pokrętło regulacji umiejscowione poza wodą na przewodzie zasilającym. Umożliwia ono bezproblemowe dostrojenie wydajności urządzenia do potrzeb jego użytkownika bez konieczności wkładania rąk do wody. Pompa posiada obszerny kosz stanowiący doskonały prefiltr chroniący mechanizm pompy przed zanieczyszczeniem. Pompa jest wyposażona w elektroniczny sterownik, który w przypadku szczególnie trudnych warunków użytkowania (zatrzymania się wirnika, ciężko obracającego się wirnika, zatkanego wlotu albo wylotu) zatrzyma ją i będzie podejmował kolejne próby włączenia pompy. Jeśli w takim wypadku pompa nie zacznie normalnej pracy należy ją wyłączyć i wyczyścić.