Aquael Moduł Oświetleniowy Leddy Tube Sunny 6W nr 113053

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aquael
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 62,00 zł
Uniwersalny moduł oświetleniowy LED do akwariów. Temperatura barwowa 6500K - białe światło zbliżone do światła dziennego.
Producent Aquael
 
Rodzaj Lampa LED
 
Pobór mocy
6 W
 
Temperatura barwowa 6500k
 
Intensywność światła 680lm

Wymienny moduł oświetleniowy LEDDY TUBE w wersji SUNNY.

Nowe moduły znajdą szerokie zastosowanie w rozmaitych zestawach akwariowych.

Główne zalety: duża wydajność świetlna (porównywalna ze świetlówkami liniowymi), energooszczędność (zużywają do 65% mniej energii niż tradycyjne świetlówki), łatwość montażu oraz trwałość i długowieczność (do 50 tys. godzin pracy bez konieczności wymiany).

Uniwersalny akwarystyczny moduł oświetleniowy.
Łączy najwyższe walory użytkowe z łatwością montażu i uniwersalnością zastosowania. Nowoczesna dioda LED o podwyższonej emisji światła o mocy 6W umieszczona została w okrągłej szklanej "tubie", która jest trwale zespolona z przewodem zasilającym wyposażonym w wyłącznik i wtyczkę.

Trwałe i długowieczne - do 50 tys. godzin pracy bez konieczności wymiany.
Niewielka masa własna LEDDY TUBE umożliwia jego swobodne instalowanie w lampkach i pokrywach akwariowych. Europejski standard szczelności IPX8 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania modułu LEDDY TUBE w warunkach akwariowych w tym nawet w zanurzeniu pod wodą.

Temperatura barwowa 6500K.
Wersja SUNNY emituje białe światło o temperaturze barwowej ok. 6500 K (czyli zbliżone do światła dziennego). Zapewnia ono dobre odwzorowanie naturalnych kolorów roślin i ryb umożliwiając komfortową obserwację zbiornika.