Aquael Filtr Wewnętrzny Turbo Filter 2000 nr 109405

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Aquael
  • Kod producenta: 5905546133388
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 134,00 zł
Filtr wewnętrzny przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody.
Producent Aquael
 
Rekomendowana
pojemność akwarium [l]
>350
 
Kolor
Czarny
 
Zużycie energii [W]
27
 
Wydajność [L/h]
2000

AQUAEL TURBO FILTER jest przeznaczony do oczyszczania i napowietrzania wody w akwariach.

Zapewnia podwójną filtrację: mechaniczną i biologiczną, przy czym jest cichy i energooszczędny. Umożliwia zastosowanie dowolnych wkładów filtracyjnych biologicznych i chemicznych z oferty AQUAEL. Szczelna komora wirnika wpływa na ich wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii. Wszystkie modele filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER są wyposażone w specjalne przyssawki amortyzujące, które tłumią drgania przenoszone na szybę i dodatkowo wyciszają pracę urządzenia. Model TURBO FILTER 2000 został wyposażony w ceramiczną oś wirnika, co wpływa na jego cichą pracę i gwarantuje trwałość. Specjalna konstrukcja filtrów wewnętrznych AQUAEL TURBO FILTER umożliwia ich rozbudowę i napełnianie pojemników na media dowolnymi mediami filtracyjnymi, w zależności od potrzeb.

Zestaw startowy zawiera:
pojemnik na media sypkie o pojemności: 625 ml dla modelu TURBO FILTER 2000, startowe wypełnienie wkładem do filtracji biologicznej BioCeraMAX Pro 600,
gąbkę o odpowiednio dostosowanej gęstości, co umożliwia utrzymanie wysokich parametrów filtracyjnych w jak najdłuższym czasie.

Istnieją 3 konfiguracje instalacji filtra TURBO: sama gąbka, sam pojemnik i pojemnik plus gąbka. Pojemniki na media filtracyjne, dostępne również jako akcesoria, można dowolnie zestawiać w kolumnach, dzięki specjalnie opracowanemu systemowi ich łatwego łączenia. Za pomocą takiego zabiegu przekształcimy filtr w specjalistyczne urządzenie o niespotykanych parametrach filtracyjnych, co najważniejsze, precyzyjnie dostosowane do naszych potrzeb.