Applaws Cat Adult Ocean Fish with Salmon Sucha Karma z rybami oceanicznymi i łososiem 6kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Applaws
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 124,00 zł

Kompletna karma dla kotów dorosłych z rybami oceanicznymi i łososiem.

Białko
34%
Tłuszcz
15%
Błonnik surowy
6%
Popiół surowy
10%
Wapń
1,3%
Fosfor
1,1%
Witamina A
27850 IU/kg
Składniki główne
Białe mięso ze świeżych ryb (18%), groszek, potrawka śledziowa (12%), mąka z ciecierzycy, soczewica, świeży łosoś (8%), potrawka z białego mięsa ryb (5%), siemię lniane, suszone żurawiny
Składniki dodatkowe
Witaminy i składniki mineralne, olej kokosowy, suszone jabłka, suszone gruszki, inulina, suszone pomidory, suszony szpinak, ekstrakt z owoców cytrusowych, ekstrakt z rozmarynu, ekstrakt z juki.

Sucha karma Applaws Ryby Oceaniczne z Łososiem - kompletna karma dla dorosłych kotów.

Koty są mięsożerne i ich system trawienny jest nastawiony na mięso. Sucha karma Applaws zawiera wysoką ilość białka zwierzęcego bez dużego poziomu węglowodanów i dodatków zbożowych występujących w innych karmach.

Karma Applaws jest dzięki temu hipoalergiczna, bo nie zawiera typowych alergenów jak soja, pszenica, kukurydza czy innych zbóż.

Zawiera zestaw antyutleniaczy jak selen, naturalny tokoferol (witamina E), olej rozmarynowy. Naturalne kwasy Omega 3 i 6 wspomagają kondycję sierści. Wyciąg z żurawiny udrażnia drogi moczowe oraz wspomaga system trawienny. Naturalne prebiotyki wspomagają rozwój bakterii potrzebnych organizmowi do właściwej pracy układu trawiennego.

Zalecana porcja dzienna jest podana w przybliżeniu, ponieważ wymagania zależą od wieku, wielkości i poziomu aktywności, a także od tego, czy podawany jest również mokry pokarm. Jeśli kot dostaje również mokry pokarm, to trzeba zmniejszyć porcje suchej karmy, aby zapobiec tyciu. Pamiętaj o zapewnieniu ciągłego dostępu do świeżej wody!