Animonda vom Feinsten DOG Classic Rind & Puteherzen Mokra Karma z wołowiną i sercami 150g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Animonda vom Feinsten
  • Kod producenta: 4017721829663
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 3,95 zł
Wysokiej jakości karma mokra z wołowiną i sercami przeznaczona dla psów dorosłych.
Białko
10,5%
 
Tłuszcz
4,5%
 
Włókno
0,4%
 
Wilgotność
81,0%
 
Sole mineralne
2,5%
 
Akt Energetyczna 100g w MJ
0,36
 
Składniki Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 63% (wołowina 30%, wieprzowina, serca 12%), bulion, minerały.
 
Animonda vom Feinsten DOG to pokarm specjalnie stworzony, aby sprostać wymaganiom żywieniowym dorosłych psów.

ANIMONDA Vom Feinsten Dog to wyjątkowa mokra karma z stworzona w trosce o szczególne potrzeby dorosłych psów. Unikatowy skład karmy zaspokaja zapotrzebowanie na substancje odżywcze wszystkich psów. Zawiera najlepsze źródła białka zwierzęcego i tłuszczów, które pozwalają utrzymać smukłą sylwetkę i doskonałą kondycję Twojego pupila.

Zawarty w karmie kompleks dobroczynnych witamin i minerałów stanowi wsparcie dla prawidłowego działania organizmu i narządów wewnętrzych. Wilgotna formuła zachęca do jedzenia i zaspokaja nawet najbardziej wybredny apetyt.


Zawartość magnezu i cynku gwarantuje zdrowie kości i mięśni oraz usuwa toksyny z organizmu. Brak zbóż i glutenu zmniejsza ryzyko pojawienia się alergii i nietolerancji pokarmowej.

Surowce pochodzenia mięsnego są w dużym stopniu przetwarzane jako świeże, dzięki czemu zachowują doskonały wygląd i naturalny smak.

Animonda nie używa aromatów i wzmacniaczy smakowych i nigdy nie stosuje sztucznych barwników. Wszystkie produkty są konserwowane poprzez użycie naturalnych przeciwutleniaczy- naturalnej witaminy E i C.