Animonda Vom Feinsten Kot Kitten Mokra Karma z drobiem 100g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Animonda vom Feinsten
  • Kod producenta: 4017721834490
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 4,15 zł

Apetyczna mokra karma na bazie drobiu przeznaczona dla młodych kotów w 1 roku życia. Drobno zbita konsystencja karmy pobudza apetyt.

Apetyczna mokra karma na bazie drobiu przeznaczona dla młodych kotów w 1 roku życia. Drobno zbita konsystencja karmy pobudza apetyt.

Białko 10.0%
Tłuszcz 7.0%
Sole mineralne
2.0%
Włókno surowe 0.3%
Wilgotność
80.0%

SKŁAD MOKREJ KARMY ANIMONDA VOM FEINSTEN KITTEN Z DROBIEM

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 63% ( drób, wieprzowina, wołowina), minerały.

OPIS MOKREJ KARMY DLA KOCIĄT DO 12 MIESIĄCA ŻYCIA

Mokra karma Animonda Vom Feinsten Kitten z drobiem jest pokarmem przeznaczonym dla kociąt w wieku od 1 do 12 miesiąca życia. Karma jest specjalnie dostosowana do wymagań żywieniowych rosnących kotów. Dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych Twojemu pupilowi. Mięso drobiowe zawiera dużą ilość kwasów tłuszczowych, które wspierają zdrową skórę i sierść.

Pokarm w postaci drobno zbitych plastrów pasztetu z dużą zawartością mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, która nie zawiera: zbóż, soi, cukru, wzmacniaczy smaków i konserwantów. Dodatek tauryny wspomaga utrzymanie prawidłowego wzroku oraz wspomaga trawienie pokarmu.

Mokra karma możne być stosowana jako pełnoporcjowe pożywienie stanowiące podstawę w codziennej diecie, bądź może być idealnym dodatkiem w żywieniu suchą karmą. Pokarm najlepiej smakuje podawane w temperaturze pokojowej.

DAWKOWANIE MOKREJ KARMY ANIMONDA VOM FEINSTEN KITTEN Z DROBIEM

Wiek kota Dzienna dawka – dieta podstawowa
1 - 5 miesiąc życia 80 g - 320 g
 5 - 12 miesiąc życia 240 g - 360 g