Animonda Carny Kot Adult Mokra Karma z wołowiną i jagnięciną 400g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Animonda Carny
  • Kod producenta: 4017721837217
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 6,55 zł

Bezzbożowa mokra karma z wołowiną i jagnięciną z dodatkiem tauryny. Dedykowany kotom dorosłym w wieku od 1 do 6 lat wszystkich ras.

Bezzbożowa mokra karma z wołowiną i jagnięciną z dodatkiem tauryny. Dedykowany kotom dorosłym w wieku od 1 do 6 lat wszystkich ras.

Białko 11.5%
Tłuszcz 6.5%
Sole mineralne
1.8%
Włókno surowe 0.5%
Wilgotność
79.0%

SKŁAD MOKREJ KARMY ANIMONDA CARNY Z WOŁOWINĄ I JAGNIĘCINĄ

Wołowina 39% ( serce, mięso, wymiona, nerki), jagnięcina 26% (wątroba, płuca), węglan wapnia, chlorek sodu.

OPIS MOKREJ KARMY DLA KOTÓW DOROSŁYCH

Mokra karma bezzbożowa Animonda Carny o smaku wołowiny z jagnięciną jest pokarmem przeznaczonym dla kotów dorosłych wszystkich ras. Pokarm zawiera wodę pitną, dzięki czemu uzupełnia płyny. Karma zaspokaja zapotrzebowanie na większą ilość składników odżywczych. Dodatek tauryny wspomaga utrzymanie prawidłowego wzroku oraz wspomaga trawienie pokarmu.

Mięso wołowe zawiera wysoką zawartość selenu, żelaza oraz miedzi, dzięki którym wzmacniane są funkcje obronne organizmu. Dodatkowo wołowina bogata jest w metioniny i cystyny, które mają właściwości przeciwutleniające płyny ustrojowe. Mięso jagnięce jest bogatym źródłem aminokwasów, które wpływają na utrzymanie prawidłowej struktury błon biologicznych. Jagnięcina stanowi cenne źródło żelaza i miedzi czyli składników mineralnych podnoszących odporność organizmu.

Danie z pysznymi kawałkami mięsa można stosować jako pełnoporcjowe pożywienie stanowiące podstawę w codziennej diecie, bądź może być idealnym dodatkiem w żywieniu suchą karmą. Pokarm najlepiej smakuje podawane w temperaturze pokojowej.

DAWKOWANIE MOKREJ KARMY ANIMONDA CARNY Z WOŁOWINĄ I JAGNIĘCINĄ

Waga kota Dzienna dawka – dieta podstawowa
3 kg 175 g
4 kg 200 g
5 kg 245 g