Amiplay Szelki ze smyczą Twist rozm. M kolor czerwony nr 274815 WYPRZEDAŻ

  • Dodaj recenzję:
  • 4353
  • Producent: Amiplay
  • Kod producenta: 5907563274815
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • 32,00 zł
Regulowane, designerskie szelki ze smyczą w kolorze czerwonym . Szelki przeznaczone dla kotów, małych psów oraz królików.

Regulowane, designerskie szelki ze smyczą w kolorze czerwonym . Szelki przeznaczone dla kotów, małych psów oraz królików.

Obwody: szyi, klatki piersiowej
22-31cm, 33-52cm
Szerokość taśmy
1.5cm
Długość smyczy
150cm
Kolor Czerwony
Producent
Amiplay

TWORZYWO WYKONANIA SZELEK ZE SMYCZĄ TWIST

taśma polipropylenowa

OPIS SZELEK AMIPLAY TWIST DLA KOTA

Szelki Twist zostały stworzone dla miłośników aktywnego życia. Klasyczna, a zarazem designerska kolorystyka szelek sprawia, że pasują one do każdego umaszczenia, a dodatkowo będą pięknie wyróżniać się na zwierzaku.

Produkt nadaje się nie tylko dla kotów, ale także królików i małych psów.

Szelki zostały wykonane z wysokiej jakości taśmy polipropylenowej, która jest bardzo miła w dotyku oraz nie podrażnia ciała zwierzęcia przy długim użytkowaniu. Materiał odporny jest na warunki atmosferyczne - może być wykorzystywana podczas spacerów w każdej pogodzie. Szelki są miękkie, dzięki czemu dostosowują się do ciała i zapewniają swobodne ruchy podczas spacerów.

Plastikowe sprzączki zapewnią regulację szelek, nawet w okresie wzrostu. Plastikowe zapięcie sprawia, że bez większego problemu możemy zakładać i zdejmować szelki. Produkt posiada również 150cm smycz w tej samej kolorystyce co szelki, przy której znajduje się metalowe kółeczko, do którego możemy przypiąć pojemniczek z woreczkami na odchody czy oświetlenie.

Barwy przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od oryginału, zależy to od indywidualnych ustawień ekranu.