Alpha Spirit Kot Ham Mousse Mokra karma z wieprzowiną 85g SASZETKA

  • szt.
  • 6,70 zł

Mokra karma w musie dla kotów dorosłych z szynki wieprzowej. Posiłek monobiałkowy zalecany kotom z nietolerancją pokarmową i alergiami.

Mokra karma w musie dla kotów dorosłych z szynki wieprzowej. Posiłek monobiałkowy zalecany kotom z nietolerancją pokarmową i alergiami.

Białko 10.5%
Tłuszcz 4.0%
Sole mineralne 1.8%
Włókno surowe 0.2%
Wilgotność
80.0%

SKŁAD MOKREJ KARMY ALPHA SPIRIT HAM MOUSSE

Szynka wieprzowa 65%, minerały. Składniki dodatkowe: Witamina E, witamina B1, witamina B6, witamina D3, cynk, mangan, jod

OPIS MOKREJ KARMY Z SZYNKĄ WIEPRZOWĄ DLA KOTÓW DOROSŁYCH

Mokra karma w postaci musu Alpha Spirit Cat Ham Mousse w swoim składzie zawiera dużą zawartość mięsa, aż 65% szynki wieprzowej. Karma przeznaczona dla kotów dorosłych wszystkich ras. Mięso wieprzowe jest źródłem dobrze przyswajalnego białka.

Pokarm jest monobiałkowy, co oznacza, że w każdej saszetce znajduje się tylko jeden rodzaj mięsa. Dzięki czemu można ją podawać kotom z nietolerancją pokarmową i alergiami. Zdrowy posiłek zawiera dodatek tauryny, który wspomaga utrzymanie prawidłowego wzroku oraz wspomaga trawienie pokarmu.

Pokarm hipoalergiczny nie zawiera: zbóż, soi, glutenu, kukurydzy, cukru, wzmacniaczy smaku, konserwantów i sztucznych barwników.

DAWKOWANIE MOKREJ KARMY ALPHA SPIRIT Z SZYNKĄ WIEPRZOWĄ DLA KOTÓW DOROSŁYCH

Waga kota Dzienna dawka – dieta podstawowa
3kg 215 g
4 kg 260 g
5 kg 300 g